Mapa porozumień na rok 2015 - Okręg Nadnotecki PZW w Pile

• Okręg Mazowiecki PZW (włączony Okręg Płocko-Włocławski) - porozumienie na wody górskie i nizinne

Zarząd Okręgu Nadnoteckiego PZW w Pile informuje, że każdy członek Polskiego Związku Wędkarskiego po opłaceniu całorocznych składek na ochronę i zagospodarowanie wód w swoim macierzystym okręgu może wykupić w Okręgu Nadnoteckim ulgową składkę na ochronę i zagospodarowanie wód, która w 2014 roku wynosi: wody nizinne – 72,00 zł, wody górskie – 86,00 zł. Nie stosuje się w tym przypadku żadnych innych zniżek.

• Okręg PZW w Białej Podlaskiej - porozumienie na wody górskie i nizinne

• Okręg PZW w Białymstoku - porozumienie na wody górskie i nizinne

• Okręg PZW w Bielsku-Białej - porozumienie na wody górskie i nizinne

• Okręg PZW w Bydgoszczy - porozumienie na wody nizinne

Na mocy tego porozumienia Okręgi zobowiązują się do wzajemnego honorowania składek na ochronę i zagospodarowanie wód wniesionych w macierzystych okręgach (dotyczy wyłącznie składek całorocznych). Okręg PZW w Bydgoszczy udostępnia wędkarzom Okręgu Nadnoteckiego PZW w Pile rzekę Noteć na odcinku: od ujścia rzeki Łobżonki do mostu drogowego na drodze Gołań-Wyrzysk. Okręg Nadnotecki PZW w Pile udostępnia wędkarzom Okręgu PZW w Bydgoszczy następujące obwód rybacki rzeki Wełna nr 6 oraz rzekę Orla w granicach obwodu rybackiego rzeki Łobżonka nr 1. Strony zobowiązują skarbników swoich kół do nieprzyjmowania członków drugiej strony, pod rygorem zerwania porozumienia.

• Okręg PZW w Chełmie - porozumienie na wody górskie i nizinne

• Okręg PZW w Ciechanowie - porozumienie na wody górskie i nizinne

• Okręg PZW w Częstochowie - porozumienie na wody górskie i nizinne

• Okręg PZW w Elblągu - porozumienie na wody górskie i nizinne

• Okręg PZW w Gdańsku - porozumienie na wody górskie i nizinne

• Okręg PZW w Gorzowie Wielkopolskim - porozumienie na wody górskie

Gorzów Wlkp. – rz. Drawa obwód rybacki nr 10 (wspólna gospodarka rybacka)

Dopłata na wody górskie i nizinne: TAK

• Okręg PZW w Jeleniej Górze - porozumienie na wody górskie i nizinne

• Okręg PZW w Kaliszu - porozumienie na wody nizinne

• Okręg PZW w Katowicach - porozumienie na wody górskie i nizinne

• Okręg PZW w Kielcach - porozumienie na wody górskie i nizinne

• Okręg PZW w Koninie - porozumienie na wody górskie i nizinne

• Okręg PZW w Koszalinie - porozumienie na wody górskie i nizinne

• Okręg PZW w Krakowie - porozumienie na wody górskie i nizinne

• Okręg PZW w Krośnie - porozumienie na wody górskie i nizinne

• Okręg PZW w Legnicy - porozumienie na wody górskie i nizinne

• Okręg PZW w Lesznie - porozumienie na wody górskie i nizinne

• Okręg PZW w Lublinie - porozumienie na wody górskie i nizinne

• Okręg PZW w Łodzi - porozumienie na wody górskie i nizinne

• Okręg PZW w Nowym Sączu - porozumienie na wody górskie i nizinne

• Okręg PZW w Olsztynie - porozumienie na wody górskie i nizinne

• Okręg PZW w Opolu - porozumienie na wody górskie i nizinne

• Okręg PZW w Piotrkowie Trybunalskim - porozumienie na wody górskie i nizinne

• Okręg PZW w Poznaniu - porozumienie na wody nizinne

Okręg PZW Poznań udostępnia wędkarzom Okręgu Nadnoteckiego PZW w Pile obwody rybackie rzeki Warty nr 7, 8, 10, obwód rybacki rzeki Wełny nr 9 oraz obwód jeziora Chojeńskie Pustelnia do amatorskiego połowu ryb w ramach wzajemnego honorowania składek okręgowych. Okręg Nadnotecki PZW w Pile udostępnia wędkarzom Okręgu PZW w Poznaniu następujące obwody rybackie: rzeki Warty - nr 9, rzeki Noteć – nr 9, rzekę Wełnę – nr 6 i 8 oraz jez. Pakawie i jez. Samołęż (wspólna gospodarka rybacka) do amatorskiego połowu ryb w ramach wzajemnego honorowania składek okręgowych.

• Okręg PZW w Przemyślu - porozumienie na wody górskie i nizinne

• Okręg PZW w Radomiu - porozumienie na wody górskie i nizinne

• Okręg PZW w Rzeszowie - porozumienie na wody górskie i nizinne

• Okręg PZW w Siedlcach - porozumienie na wody górskie i nizinne

• Okręg PZW w Sieradzu - porozumienie na wody nizinne

• Okręg PZW w Skierniewicach - porozumienie na wody górskie i nizinne

• Okręg PZW w Słupsku - porozumienie na wody górskie i nizinne

• Okręg PZW w Szczecinie - porozumienie na wody górskie i nizinne

Na mocy tego porozumienia wędkarze obydwu okręgów będą mogli wędkować na preferencyjnych warunkach – składka ulgowa na wody nizinne lub górskie. Prawo do wędkowania nabywają członkowie Okręgu po wykupieniu rocznej składki okręgowej na ochronę i zagospodarowaniu wód w macierzystym Okręgu oraz ulgową składkę na ochronę zagospodarowanie wód: - składka ulgowa na rzecz Okręgu Nadnoteckiego PZW w Pile w 2014 roku wynosi: wody nizinne – 72,00 zł, wody górskie – 86,00 zł; - składka ulgowa na rzecz Okręgu PZW Szczecin w 2014 roku wynosi: wody nizinne – 72,00 zł, wody górskie - 89,00 zł. Na wędkowanie z łodzi i metoda trollingową w Okręgu PZW Szczecin wymagane są odrębne zezwolenia: łódź – 50,00 zł, trolling – 80,00 zł. Nie stosuje się w tym przypadku żadnych innych ulg i zniżek obowiązujących w macierzystym Okręgu.

• Okręg PZW w Tarnobrzegu - porozumienie na wody górskie i nizinne

• Okręg PZW w Tarnowie - porozumienie na wody górskie i nizinne

• Okręg PZW w Toruniu - porozumienie na wody górskie i nizinne

• Okręg PZW w Wałbrzychu - porozumienie na wody górskie i nizinne