Mapa porozumień na rok 2019 - Okręg PZW w Siedlcach

• Okręg PZW w Chełmie - porozumienie na wody nizinne

• Okręg PZW w Ciechanowie - porozumienie na wody nizinne

• Okręg PZW w Częstochowie - porozumienie na wody górskie i nizinne

Członkowie Okręgu PZW w Siedlcach wnoszą składkę w wysokości 82 zł. Członkowie Okręgu PZW w Częstochowie wnoszą składkę w wysokości 85 zł.

Dopłata na wody górskie i nizinne: 82

• Okręg PZW w Elblągu - porozumienie na wody górskie i nizinne

Członkowie Okręgu PZW w Siedlcach wnoszą składkę w wysokości 100 zł. Członkowie Okręgu PZW w Elblągu wnoszą składkę w wysokości 85 zł.

• Okręg PZW w Kaliszu - porozumienie na wody górskie i nizinne

Członkowie Okręgu PZW w Siedlcach wnoszą składkę w wysokości 80 zł. Członkowie Okręgu PZW w Kaliszu wnoszą składkę w wysokości 85 zł.

Dopłata na wody górskie i nizinne: 80,00 zł

• Okręg PZW w Katowicach - porozumienie na wody górskie i nizinne

Członkowie Okręgu PZW w Siedlcach wnoszą składkę w wysokości 100 zł. Członkowie Okręgu PZW w Katowicach wnoszą składkę w wysokości 85 zł.

Dopłata na wody górskie i nizinne: 100

• Okręg PZW w Kielcach - porozumienie na wody nizinne

Członkowie Okręgu PZW w Siedlcach wnoszą składkę w wysokości 58 zł. Członkowie Okręgu PZW w Kielcach wnoszą składkę w wysokości 58 zł.

Dopłata na wody nizinne: 58,00 zł

• Okręg PZW w Legnicy - porozumienie na wody górskie i nizinne

Członkowie Okręgu PZW w Siedlcach wnoszą składkę w wysokości 100 zł. Członkowie Okręgu PZW w Legnicy wnoszą składkę w wysokości 85 zł.

• Okręg PZW w Lublinie - porozumienie na wody nizinne

• Okręg PZW w Piotrkowie Trybunalskim - porozumienie na wody nizinne

Członkowie Okręgu PZW w Siedlcach wnoszą składkę w wysokości 69 zł. Członkowie Okręgu PZW w Piotrkowie Trybunalskim wnoszą składkę w wysokości 58 zł.

Dopłata na wody nizinne: 69

• Okręg PZW w Radomiu - porozumienie na wody nizinne

Członkowie Okręgu PZW w Siedlcach wnoszą składkę w wysokości 75 zł, która uprawnia do wędkowania w wodach ogólnodostępnych, nizinnych. Członkowie Okręgu PZW w Siedlcach wnoszą składkę w wysokości 30 zł, która uprawnia do wędkowania w obwodzie rybackim rzeki Wisła Nr 2. Składka za wędkowanie ze środków pływających wynosi 25 zł. Członkowie Okręgu PZW w Radomiu wnoszą składkę w wysokości 58 zł.

Dopłata na wody nizinne: 75,00 zł

• Okręg PZW w Sieradzu - porozumienie na wody nizinne

• Okręg PZW w Skierniewicach - porozumienie na wody nizinne

• Okręg PZW w Tarnobrzegu - porozumienie na wody nizinne

• Okręg PZW w Wałbrzychu - porozumienie na wody górskie i nizinne

Członkowie Okręgu PZW w Siedlcach wnoszą składkę w wysokości 100 zł. Członkowie Okręgu PZW w Wałbrzychu wnoszą składkę w wysokości 85 zł.

• Okręg PZW w Zamościu - porozumienie na wody nizinne

Z wyłączeniem w Okręgu zamojskim zbiorników: Rogóźno, Bojary i Zagóra); na wędkowanie w zbiorniku Nielisz obowiązuje składka uzupełniająca – 75 zł.
  • Polski Związek Wędkarski Okręg w Białymstoku - porozumienie na wody nizinne

• PZW Okręg we Wrocławiu - porozumienie na wody górskie i nizinne

Członkowie Okręgu PZW w Siedlcach wnoszą składkę w wysokości 100 zł. Członkowie Okręgu PZW we Wrocławiu wnoszą składkę w wysokości 85 zł.

• PZW Okręg w Białej Podlaskiej - porozumienie na wody nizinne

Członkowie Okręgu PZW w Siedlcach wnoszą składkę w wysokości 55 zł. Członkowie Okręgu PZW w Białej Podlaskiej wnoszą składkę w wysokości 58 zł.

Dopłata na wody nizinne: 58,00 zł

Zdjęcia z galerii